ANA SAYFA E-MAIL
Hacıbalı Metal’e Hoş geldiniz;
bugün
Kurumsal Paslanmaz Çelik Hakkında Teknik Bilgi Linkler Basında Hacıbalı Sipariş İK İletişim  
KURUMSAL
 
Yarım asrı aşkın tecrübe
Firmamız, yarım asrı aşkın ticari hayatında uzun yıllar otomotiv yedek parça sektöründe hizmet vermiş, bu sektörde tanınmış, otomotiv sektöründeki arz talep denge deðişmelerinin istikrarsız bir hal alıp, ekonomik krizlere yenik düşmesiyle otomotiv sektöründeki faaliyetlerini yavaşlatırken, hızla gelişen ve deðişen dünyadaki paslanmaz kullanımının her geçen gün arttıðını, ülkemizde de hızla paslanmaza doðru bir yönelme olduðunu görmüş, paslanmaz sektörüne girmeye karar vermiştir.

Tüm müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verecek duruma gelen firmamız kısa süre içerisinde bilgi, birikim ve tecrübe kazanmış, sektörde 5. yılını doldurmuş bulunmaktadır.

Firmamızı anlatan en temel esas güvendir
Müşterilerimize fiyatlarımızda ve ödeme kolaylıklarıyla rakiplerimizden farkımızı göstermekteyiz.

Hacıbalı Metal'i başta paslanmaz olmak üzere geniş ürün yelpazesi, sektöründe uzman çalışanları ve metal sektöründeki bilgi ve birikimiyle büyük bir metal market olarak deðerlendirmek ve nitelendirmek doðru olacaktır.

Misyonumuz;
Doðruluk ve dürüstlükten ayrılmadan, helal kazanmayı düstur edinerek, müşterilerimize en iyiyi en ucuza en güzel şekilde sunabilmek ve müşteri daima haklıdır, müşteri vesile-i nimettir düşüncelerinden yola çıkarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutabilmektir.

Vizyonumuz;
Otomotiv sektöründeki tecrübelerimizi paslanmaz çelik sektörüne de yansıtarak paslanmaz çelik sektöründeki açıðın kapatılmasında dışa baðlılıðın sonlanmasında önemli rol oynamaktadır.

Paslanmaz çelik sektöründeki en büyük isteðimiz, dışa baðlılıðı sonlandırarak, paslanmaz çeliklerin ülkemizde üretilebilmesi ve ülke ekonomisinin kalkınmasıdır. Bunun için de her geçen gün paslanmaz kullanımının teşvik edilmesi ve artması gerekir.

Siz deðerli müşterilerimizin öneri, istek, şikayet ve siparişlerinizi bekler, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

HACIBALI METAL 
 
  © 2010 HACIBALI METAL
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
info@hacibalimetal.com l Yapım: Web Tasarım & Yazılım | INVIVA